Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lemonade Mouth

29. 4. 2011

lemonade-mouth-1.jpgÚsta limonáda je 2011 hudební drama film vychází z knihy stejného jména Marka Peter Hughes. Film byl režírovaný Patricia Riggen a napsaný dubna Blair , a hvězdy Bridgit Mendler , Adam Hicks , Hayley Kiyoko , Naomi Scott , a Blake Michael . Disney Channel Original Movie , vypráví příběh pěti studentů středních škol, kteří splňují ve vazbě a založit kapelu postavit se za své názory a překonat své individuální a kolektivní zápasy. To premiered 15. dubna 2011 na Disney Channel . To bylo se setkával s pozitivní recenze, a byl chválen pro jeho mnoho pozitivních témat čestnost, poctivost, a self-výraz, a pro jeho důraz na důležitost umění a rodiny a přátelství.

Plot
Pět Mesa High School prváky - Olivia Bílá ( Bridgit Mendler ), Mohini "Mo" Banjaree ( Naomi Scott ), Charlie Delgado ( Blake Michael ), Stella Yamada ( Hayley Kiyoko ), a Wen Gifford ( Adam Hicks ) - všichni se setkají ve vazbě. Zadržení správce (a učitel hudby), paní Reznik ( Tisha Campbell-Martin ), chvástá přes ředitele školy s přesunuty všechny mimoškolní aktivity (např. kluby, hudba a umění) do suterénu školy, aby se vytvořil prostor pro novou tělocvičnu. 

Ve vazbě, paní Reznik bouře rozzlobeně z místnosti na podání stížnosti s Principal Stanley Brenigan ( Christopher McDonald ). Při čištění hudební místnost, studenti start čepování z rytmu. Začnou vyzvednout nástrojů a Olivia začne zpívat "Turn Up The Music." Paní Reznik vrátí stejně jako dokončit. Očekávat se dostat do potíží, jsou všichni překvapeni, když paní Reznik místo chválí za to, že je skvělé kapely. Ona pokouší se přesvědčit je, aby i nadále dělat hudbu jako hudební skupina, ale všichni ale Wen se zdráhají. Další den, poté, co byl ignorován doma, Stella odešle text na každou osobu a všichni se setkají v Pizza Parlor Dante, kde informuje ostatní, že se podepsal je k vystoupení na vysoké školy "Halloween bash." Po těžké debatě, Charlie hodí mincí, která má za následek formování kapely, Olivia jako zpěvák , Stella jako kytarista , Mo jako basista , Wen jako rapper a klávesista a Charlie jako bubeník . V pozdější zkoušce, kapela se snaží přijít s jméno kapely, ale marně. Během oběda, dostane Olivia cornered Ray Buk (Chris Brochu), zpěvák a hvězda soupeře kapely Mudslide Crush. Ostatní členy kapely zapojit a Stella plive ji limonádu na něj. Hlavní Brenigan jezdí se na jeho Segway PT a Ray se odkazuje na Stella jako "Lemonade Mouth" Olivia, vyprávět, uvádí: "A to je, jak jsme dostali naše jméno kapely." 

 Později, oni se blíží limonády stroje, ale jsou šokovaní, že vidí znamení čtení "naplánované k odstranení." Zjistí, že škola je sponzorována jiný sportovní nápoj a škola musí zbavit všech konkurenčních nápojové automaty. Na Halloween Bash, Lemonade Mouth přednese píseň s názvem "Determinate", dav, a dokonce i hlavní Brenigan, láska píseň. Jak oni dokončit píseň, Stella je řeč o odstranění limonády stroje a jak škola je léčení studentů nespravedlivě, zatímco Mo a Olivia předat zpět plechovky organické Lemonade Mel je. Začnou vykonávat píseň s názvem "Here We Go", ale hlavní Brenigan vypne je dolů. On zakáže je od hraní na školu znovu. Další den, vidí členové kapely plakáty a transparenty všude podporu Lemonade Mouth. Hlavní obviňuje Stella zavěšení plakátů, a ona je schopna přesvědčit ho, že bannery nejsou kapely dělá. Později se členové kapely zjistí, že "Determinate" hraje v rádiu. 

O něco později, smůla začne postihnout kapela, když všichni, ale Stella sestoupil s různým postižením: Charlie zlomí prsty, Mo onemocní, je Wen hit v oku se rám obrazu, a Olivia ztratí hlas. Stella vyzývá každého a předvolání je do školy, kde ona je protestovali proti odstranění limonády stroje v dešti. Jako skupina přístupy, kdy se dostanou do vášnivé hádky mezi sebou a bojovat s muži, kteří jsou odstranění limonádu stroje. Během hádky, přijede policie a skupina přinesla do cely čekat na jejich rodiče. Souhlasí s tím, někteří neochotně, vystoupit na Rising Star (nadcházející " bitvě kapel ", kde vítěz vyhrává nahrávací smlouvu ), ačkoli oni si uvědomí, že nebudou vítězství v soutěži. Když se dostane každý člen propuštěn z cely, oni se setkají se svými rodinami a smířit se s každým jiný. Stella matka říká, že ona je tak hrdá na Stella stojí za to, co ona věří, že dovnitř rodiče Mo dohodnout, aby ji nechal mít více samostatnosti, i když je "stále v průšvihu."

 Na Rising Star, sesuv půdy tlačenice hraje "Don't Ya Wish U Were Us." Limonáda Ústa se na jeviště a pokusí se provést "určitý", ale nikdo nemůže hrát kvůli jejich neštěstím ve dnech před. Znechucený, začnou opustit fázi, ale dav začne zpívat píseň spolu. Scott se snaží vyjít a pomoci jim, ale Ray mu řekne, že již nebude v sesuv půdy Crush když jde ven. Scott říká, že Ray si najde jinou kapelu a chodí na jeviště jako publikum skončí, a Olivia, vyprávění, ukazuje, že i když nevyhrál soutěž, oni vyhráli "něco většího, že v noci." Později, Mo a Scott vrátit zpátky k sobě. Charlie přijímá tento cíl a rozhodne se jeho pozornost na dívku, která se do něj zamilovaná, a Wen dává Olivia nové koťátko po Nancy, její kočka, zemře. Wen také přijímá své nové krok-matka, když si uvědomí, že zatímco ona to není jeho skutečná matka, ona se stará o něm. 

 Na Wen otce svatba, muž vedle Stella řekne jí, že táta Wen byl jeho starý kamarád vysoké škole, a teď běží organické limonády společnost, která se nedávno stala velmi úspěšnou. Stella uznává jej jako Mel, jméno na limonádu stroji, a on souhlasí s tím, darovat hudební sál pro paní Reznik. Na konci filmu, Olivia chodí do poštovní schránky na poštu celý příběh svého otce ve vězení. Film uzavírá Lemonade Mouth, se Scottem jako jejich nový kytarista další, vykonávat "Breakthrough" v Madison Square Garden . 

 V rozšířené vydání filmu, dostane skupina pozvala do talk show, kde jsou rozhovory a pak proveďte "Livin 'On A High Wire". 

Obsazení
Bridgit Mendler jako Olivia Bílá
Adam Hicks jako Wendell "Wen" Gifford
Hayley Kiyoko jako Stella Yamada
Naomi Scott jako Mohini "Mo" Banjaree
Blake Michael jako Charles "Charlie" Delgado
Nick Roux jako Scott Pickettdisney-channel-lemonade-mouth.jpg
Chris Brochu jako Ray Buk
Tisha Campbell-Martin jako Miss Reznick
Christopher McDonald jako hlavní Brenigan

 

Výroba
Film byl natočen v Albuquerque v Novém Mexiku v červenci až září 2010. Ostatní soubory obsahují V. Atrisco dědictví Akademie střední školy. Sue Cleveland High School v Rio Rancho v Novém Mexiku. Jména několika postav v knize byly změněny na film: charakter "Olivia Whitehead" bylo zkráceno k jednoduše "Olivia White", "Stella Penn" se změnil na "Stella Yamada," a "Charlie Hirsh" změnil na "Charlie Delgado." 

Příjem
Limonáda Ústa se setkala s pozitivní recenze a sledovalo 5,7 milionu diváků na svou premiéru v noci. Ve svých prvních dvou airings, obdržel 13,5 milionu diváků. To bylo chválené pro jeho témata poctivosti , rozhodování , překonávání nepřízní osudu, expresionismus , a stojí za to, co člověk věří a pro jeho důraz na důležitost umění a přátelství a rodiny .
 

 
 

 

Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 40205
Měsíc: 344
Den: 14